«Дебати» є відомою в усьому світі технологією структурованої дискусії щодо різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а в кінцевому рахунку дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для мыжнародного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час!

Новини

Візит в Марамуреш

29 квітня ц.р. в Бая Маре (Румунія) відбулася зустріч виконавців проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» та студентів повіту Марамуреш, відібраних до участі в дебатному турнірі «Бізнес та енергозбереженння»

Зустріч мала невимушений характер знайомства та налагодження дружніх взаємин. Крім того, в рамках візиту в приміщенні Департаменту молоді та спорту Марамуреської повітової ради було проведено дебатну майстерню. В майстерні взяли участь 19 румунських учасників – студентів ВНЗ міст Бая-Маре, Сату-Маре, Окна-Шугатаг та ін., а також представники Асоціації «Еколоджік» - партнера у виконанні проекту з румунської сторони. В ході майстерні студенти познайомилися між собою, отримали інформацію про проект та його очікувані результати, переглянули відео з записом дебатів, об’єдналися в команди та отримали технічні рекомендації та чіткі інструкції з підготовки до дебатного турніру.

Додаткова інформація