«Дебати» є відомою в усьому світі технологією структурованої дискусії щодо різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а в кінцевому рахунку дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для мыжнародного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час!

Новини

Регіональний студентський дебатний турнір «Бізнес та енергозбереження» в м.Бая-Маре (Румунія)

10-11 червня 2011 р. у м. Бая-Маре (Департамент з питань спорту та молоді повіту Марамуреш) відбувся регіональний студентський дебатний турнір «Бізнес та енергозбереження» в м.Бая-Маре (Румунія).

 

Турнір складався з чотирьох навчальних раундів та півфіналу, в якому взяли участь кращі промовці дебатів. В кожному навчальному раунді обговорювалася інша тема, пов’язана з загальною резолюцією турніру. Як і в Івано-Франківському регіональному турнірі в Бая-Маре для півфінального раунду було обрано тему «Європа повинна більшою мірою спиратися на атомну енергетику».

 Для суддівства турніру партнери проекту залучили експертів. молодих науковців у сфері екології та енергетичного секторів, громадських лідерів, підприємців та представників державної влади. У Марамуреських дебатах взяли участь представники проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» з Івано-Франківщини. Івано-Франківці долучалися до суддівства, консультували Марамуреських партнерів щодо дебатування.

Додаткова інформація