«Дебати» є відомою в усьому світі технологією структурованої дискусії щодо різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а в кінцевому рахунку дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для мыжнародного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час!

Новини

Зустріч грантистів проекту ЄС у Івано-Франківському технічному університеті нафти і газу

20 січня 2011 року у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за ініціативи адміністрації та викладачів університету відбулася зустріч представників організацій, виконавців проектів за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, 2007-2013. В зустрічі взяли участь представники ІФНТУНГу, Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, Центру муніципального розвитку, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області, Агентства з розвитку приватної ініціативи.

Метою зустрічі було обговорення можливостей взаємодії грантистів Івано-Франківщини в рамках проектів транскордонної співпраці для створення спільної комунікаційної платформи, популяризації заходів, поширення через мережі партнерів кожної організації продуктів проектної діяльності (видання, презентації тощо).

Учасники ознайомилися з результатами проектів ІФНТУНГу в напрямку впровадження енергозберігаючих технологій, створення технопарку та виставкового центру при університеті. (Презентація «Досвід енергоаудиту та обстеження споруд інженерних мереж» доступна на цьому веб-сайті).

Під час коротких, проте продуктивних дискусій, учасники зустрічі домовилися співпрацювати та поширювати інформацію про діяльність партнерських проектів на веб-ресурсах своїх проектів. Експерти ІФНТУНГ виявили зацікавленість проектом АРПІ «Зберігаючи енегію – зберігаємо майбутнє» та погодилися поширити інформацію про конкурс серед студентів навчальних закладів куща університету нафти і газу, в також надавити фахову консультативну підтримку студентам у підготовці до Дебатного турніру з питань енергозбереження та ефективного використання ресурсів в межах цього проекту.

Додаткова інформація