«Дебати» є відомою в усьому світі технологією структурованої дискусії щодо різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а в кінцевому рахунку дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для мыжнародного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час!

Новини

Дебати з питань енергозбереження у Євромістечку

19 червня з 13.30 до 14.30 учасники та організатори Євромістечка, що розташувалося на Європейській площі у Києві з 2 червня до 1 липня ц.р. в рамках футбольного чемпіонату «Євро-2012», європейські фахівці у галузі енергозбереження, представники дебатної спільноти України стали глядачами дебатів на тему «Ми не будемо дбати про екологію сусідніх держав»… Така провокативна тема не залишила байдужими також і футбольних фанів та просто перехожих під Аркою Дружби народів у Києві, де розташувалося Євромістечко.

Дебати стали інтерактивною презентацією проекту Агентства з розвитку приватної ініціативи (Івано-Франківська обл. України) «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє», що виконувався у партнерстві з Асоціацією «Еолоджік» (повіт Марамуреш Румунії) за співфінансування ЄС в рамках програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, 2007-2013».

Студенти-дебатери з міжнародного дебатного клубу показали глядачам, як можна використовувати дебати у популяризації енергоефективних технологій та в обговоренні ролі держав у підтримці загальної екологічної безпеки. Учасники та гості Євромістечка з зацікавленням розібрали проектні видання – «Зберігаючи енергію - зберігаємо майбутнє. Матеріали до дебатів з питань енергозбереження» та мапи енергозберігаючих об’єктів Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії.

У свою чергу інтерес студентів-дебатерів викликала виставка енергозберігаючих інновацій інших організацій України та європейських сусідів. Вразили презентації компактних сонячних колекторів, створених українськими школярами та велика кількість різноманітних енергоефективних інновацій та проектів, представлених німецькими учасниками.

Молоді дебатери висловлюють вдячність організаторам Євромістечка за добру організацію заходу, гарні умови презентації та чудову атмосферу, створену в спекотному Києві під час Євро-2012.

Додаткова інформація