«Дебати» є відомою в усьому світі технологією структурованої дискусії щодо різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а в кінцевому рахунку дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для мыжнародного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час!

Дебатна молодіжна ліга

Українсько-румунський дебатний клуб заснований представниками студентської спільноти повіту Марамуреш, Румунія, та Івано-Франківської області, Україна (Декларація про створення міжнародного дебатного клубу від 24 листопада 2012 р.), з метою збереження та розвитку дебатного досвіду та партнерських відносин, започаткованих в рамках проекту «Зберігаючи енергію - зберігаємо майбутнє».

В рамках Клубу зокрема планується:

  • створення комунікаційної веб-платформи для його учасників;
  • періодичне проведення дебатів з різної тематики між студентами та школярами повіту Марамуреш та Івано-Франківської області;
  • проведення навчань та тренінгів з дебатування;
  • формування електронної бібліотеки з енергозбереження та інших тем, що можуть обговорюватись шляхом дебатів;
  • залучення до діяльності клубу студентів з інших країн;
  • підготовка та реалізація нових спільних проектів у сфері енергозбереження та інших соціально важливих сферах.

Клуб є відкритим для приєднання широкого загалу студентів з різних регіонів Румунії та України.

Додаткова інформація