320 Main St.,Repedea village,
Maramures county, 437420
 
 
tel.: +40 7262 82533
tel.: +40 7200 36210
 

Дебатний турнір в повіті Марамуреш (Румунія)

Студенти, молоді науковці, експерти з питань енергозбереження Івано-Франківщини взяли участь у студентському дебатному турнірі в повіті Марамуреш.

Регіональний студентський дебатний турнір «Бізнес та енергозбереження» в м.Бая-Маре (Румунія) відбувся 10-11 червня 2011 р. у приміщенні Департаменту з питань спорту та молоді повіту Марамуреш.

Турнір складався з чотирьох навчальних раундів та півфіналу, в якому взяли участь кращі промовці дебатів. В кожному навчальному раунді обговорювалася інша тема, пов’язана з загальною резолюцією турніру. Як і в Івано-Франківському регіональному турнірі в Бая-Маре для півфінального раунду було обрано тему «Європа повинна більшою мірою спиратися на атомну енергетику».

 

Для суддівства турніру партнери проекту залучили експертів. молодих науковців у сфері екології та енергетичного секторів, громадських лідерів, підприємців та представників державної влади (5 в Івано-Франківській області та 5 в повіті Марамуреш Румунії). Родзинкою Марамуреських дебатів стала участь представників проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» з Івано-Франківщини. Івано-Франківці долучалися до суддівства, консультували Марамуреських партнерів щодо дебатування тощо.

 

Судді та глядачі турніру, в подальшому популяризуватимуть ідею цієї інтелектуальної молодіжної гри серед представників різних соціальних секторів та продовжуватимуть підтримувати проактивних та творчих молодих людей, здатних пропагувати соціально важливі ідеї обох регіонів і в подальшому співпрацювати між собою.

Захід в повіті Марамуреш, привернув увагу до питань збереження енергії не лише представників студентської громади, а й наукового сектора, місцевої влади та широкої громадськості. Глядачами турніру стали представники виконавчої влади та місцевого самврядування, науковці, студенти, школярі, представники громадських організацій та інші партнери. Загалом в заході в Бая-Маре взяло участь близько 40 учасників.

Bibliotecă electronică