вул. Дністровська 26
76018. Івано-Франківськ
 
 
тел.: +38 0342 504605
 

Дебати з питань енергозбереження у Євромістечку

Міжнародний дебатний клуб у Євромістечку. Євро’2012, Київ

Дебати стали інтерактивною презентацією проекту Агентства з розвитку приватної ініціативи (Івано-Франківська обл. України) «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє», що виконувався у партнерстві з Асоціацією «Еолоджік» (повіт Марамуреш Румунії) за співфінансування ЄС в рамках програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, 2007-2013».

Студенти-дебатери з міжнародного дебатного клубу показали глядачам, як можна використовувати дебати у популяризації енергоефективних технологій та в обговоренні ролі держав у підтримці загальної екологічної безпеки. Учасники та гості Євромістечка з зацікавленням розібрали проектні видання – «Зберігаючи енергію - зберігаємо майбутнє. Матеріали до дебатів з питань енергозбереження» та мапи енергозберігаючих об’єктів Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії.

У свою чергу інтерес студентів-дебатерів викликала виставка енергозберігаючих інновацій інших організацій України та європейських сусідів. Вразили презентації компактних сонячних колекторів, створених українськими школярами та велика кількість різноманітних енергоефективних інновацій та проектів, представлених німецькими учасниками.

Молоді дебатери висловлюють вдячність організаторам Євромістечка за добру організацію заходу, гарні умови презентації та чудову атмосферу, створену в спекотному Києві під час Євро-2012.

Дебатує Михайло Ткач, Івано-Франківськ

Дебатує Здоров Олексій, Київ

Електронна бібліотека