вул. Дністровська 26
76018. Івано-Франківськ
 
 
тел.: +38 0342 504605
 

30 жовтня 2014 у Юридичному інституті (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 44а) відбувся дебатний турнір в рамках проекту «Дебатна молодіжна ліга»

Турнір був ще одною подією Міжнародної молодіжної Карпатської дебатної асоціації (мережі), створеної партнерами з Івано-Франківської області України, повіту Марамуреш Румунії та Соболч-Сатмар-Берега Угорщини. На сьогодні Карпатська мережа об’єднала 27 дебатних клубів цих регіонів.

Метою турніру було не лише тренування напередодні міжнародного турніру, що відбудеться в повіті Марамуреш у кінці листопада цього року, а й знайомство, нові домовленості про спільні заходи та спілкування не лише для задоволення, а й для самовдосконалення.

В турнірі брало участь 16 команд, що представляють Івано-Франківські ВНЗ та школи: національний медичний університет, національний технічний університет нафти і газу (факультет архітектури туристичних комплексів), Прикарпатський національний університет ім.В. Стефаника (юридичний інститут, факультет міжнародних відносин, інституту туризму), фізико-технічний ліцей, гімназія №1.

Переглянути прес-реліз повністю

Електронна бібліотека