вул. Дністровська 26
76018. Івано-Франківськ
 
 
тел.: +38 0342 504605
 

13 січня 2015 року відбулася третя зустріч ради проекту в м. Ньїредьгаза (Саболч-Сатмар-Берег, Угорщина), де було зроблено огляд досягнень та результатів проекту.

З березня 2014 до лютого 2015 року Агентство з розвитку приватної ініціативи впроваджує проекту «Дебатна молодіжна ліга», співфінансування якого здійснюється Європейським Співтовариством в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2007-2013 роки. Територія виконання проекту охоплює Івано-Франківську область України, регіон Саболч-Сатмар-Берег Угорщини, повіт Марамуреш Румунії. Партнерами проекту з української сторони є департамент освіти та науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації, а зі сторони ЄС – Асоціація місцевого розвитку Івана Кревана (Румунія) та Асоціація «Каламаріс» (Угорщина).

Впродовж проекту було здійснено низку заходів з метою заохочення молодіжних ініціатив та об’єднань у транскордонних регіонах: Івано-Франківській області України, Саболч-Сатмар-Берегу Угорщини, повіті Марамуреш Румунії.

Переглянути прес-реліз повністю

Електронна бібліотека